čtvrtek, 05 březen 2020 08:39

ZÁPIS DĚTÍ DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

Zápis dětí

do Mateřské školy Hodonín, Družstevní čtvrť 3149, příspěvková organizace

na školní rok 2020 – 2021

se uskuteční v úterý 12. května a ve středu 13. května v době od 8:00 do 15:30 hod. v budově MŠ Družstevní čtvrť 3149

Rodiče si přinesou k zápisu vyplněnou žádost o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání s potvrzením od lékaře, rodný list dítěte a občanský průkaz. Tiskopis žádosti si mohou stáhnout na webových stránkách školy www.mspestrokvitek.cz nebo si jej vyzvednout na budově Družstevní čtvrť v ředitelně školy, na budově Žižkova v kanceláři zástupkyně školy od 27. dubna 2020. Do žádosti uveďte datum přijetí dítěte ke dni 1. 9. 2020. U dětí se speciálními vzdělávacími potřebami je potřeba doložit doporučení školského poradenského zařízení.

Na webových stránkách jsou uvedena i kritéria přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání.

Rodiče u zápisu získají informace o mateřské škole, dozvědí se bližší informace o podmínkách přijetí svého dítěte do mateřské školy.

V době zápisu budeme mít DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ.

Těšíme se na Vás a na Vaše děti.

Naposledy změněno čtvrtek, 05 březen 2020 08:50