středa, 14 červenec 2021 07:50

PRÁZDNINOVÝ PROVOZ - UPOZORNĚNÍ - DŮLEŽITÉ

Vážení rodiče,

podle pokynu MŠMT Vás musíme upozornit na pravidla ochranného opatření týkající se návratu ze zahraničí.

Od 9. 7. 2021 jsou zákonní zástupci při nástupu dítěte do mateřské školy povinni informovat mateřskou školu, zda dítě pobývalo v zahraničí a ve které zemi.

Dítě ve věku do 6 let, které bylo na zahraniční dovolené v zemi s velmi vysokým rizikem nákazy, má povinnost zůstat v samoizolaci po dobu 7 dnů od vstupu do ČR, v zemi s extrémním rizikem nákazy po dobu 10 dnů od vstupu do ČR.

Dítě, které dovršilo 6 let věku a bylo na zahraniční dovolené v uvedených zemích, se musí před nástupem do mateřské školy prokázat negativním PCR testem.

Mateřská škola nesmí umožnit osobní přítomnost dětí, které se vrátily ze zahraniční dovolené z uvedených zemí a nedodrží daná pravidla.

Děkujeme za pochopení a za spolupráci

Naposledy změněno středa, 14 červenec 2021 12:23
Více z této kategorie: « PODĚKOVÁNÍ